Geel-Zwart Webshop







    29-08-2016   +   Teamindelingen/trainingsschema...
    24-08-2016   +   Nieuwe aanduiding jeugdteams
    20-08-2016   +   Oud Papier
    14-08-2016   +   Jeugdtrainingen starten vanaf ...
    23-07-2016   +   TMS Archief 2015-2016 GZ1
    23-07-2016   +   TMS Archief 2015-2016 GZ2
    23-07-2016   +   TMS Archief 2015-2016 GZ4
...Meer nieuws...
                

    29-08-2016   +   Programma Geelzwart 2
    28-08-2016   +   Start competitie onder 13-1
    28-08-2016   +   Oefenwedstrijden onder 13-1
    18-08-2016   +   21-08 Beker 14:00 Geel Zwart 3...
    14-08-2016   +   Training dinsdag 16 augustus
    31-07-2016   +   GZ1 ZAP toernooi 6 aug. 17.00 ...
    28-07-2016   +   ZAP toernooi zat. 6 augustus
...Meer TMS nieuws...
                


Teamindelingen/trainingsschema jeugd     (29-08-2016)

TEAMINDELINGEN SEIZOEN 2016/2017 JEUGD S.V. GEEL ZWART ’30

JO19-1

 

JO17-1

 

JO15-1

 

JO13-1

             

Koen Johannes

 

Thobias Smit

 

Jens Wildeman

 

Luuk Hertogh

Kyle Zomerdijk

 

Jip Zwaan

 

Jord Bakker

 

Thom Schaap

Bas van Duin

 

Hessel Veul

 

Sem Schilder

 

Tolga Yildrim

Alhussein Stitan

 

Lars van Klink

 

Lucas Baij

 

Nick Muller

Siem Broersen

 

Youri-Tristan Jongejan

 

Mike Veenis

 

Liam Kashkuli

Sven Tesselaar

 

Sep Kleine

 

Fynn de Wit

 

Stijn de Vries

Mark Schilder

 

Lucas Fuhrmann

 

Jimi Derksen

 

Jens Glas

Roy Houdijk

 

Mitchel Konijn

 

Ab Schilder

 

Thijs de Wit

Pim Pijnacker

 

Mike Zwaneveld

 

Randy Jong

 

Kane Spaansen

Hussam Ghozlan

 

Joeri Kromhout v/d Meer

 

Jordy Brunsveld

 

Nick Deutekom

Jordy van den Berg

 

Gijs Glas

 

Bram Kossen

 

Thijmen Berbee

Tom Ruygrok

 

Job Glas

 

Teun Burger

 

Jarno Spil

Thomas Baij

 

Thijs de Wit

 

Abel Hoogeboom

 

Maarten Wessel

Jur Sikman

 

Jard Slijkerman

 

Jesse van Luijk

   

Job de Wit

 

Jesse Tesselaar

 

Ot Kleine

   

Joep Bos

 

Jeroen de Groot

       

Jop van Graas

 

Ruud Spil

       

Jim de Wit

 

Devin Kromhout v/d Meer

       

Yared Pijman

           

Max Ruijter

           
             

Siem Broersen

 

Jacko Zwaneveld

 

Marco de Wit

 

Jan de Vries

Peter Johannes

 

Peter Glas

 

Gert-Jan Baij

 

Levent Yildrim

             

JO13-2

 

JO11-1

 

JO11-2

 

JO10-1

             

Randy Do

 

Nancy Do

 

Joey Deutekom

 

Kees de Boer

Travis Broersen

 

Daan Schilder

 

Jesse Wouters

 

Jenz Groen

Niels Hofman

 

Jesse Schilder

 

Kim Spamer

 

Lars Veeken

Tom Boerdijk

 

Tobias Mak

 

Vince Konijn

 

Luke Leenders

Sam Holtman

 

Luke Pennings

 

Maxim Meihuizen

 

Yuno Bos

Jur Veldman

 

Dyon Huppen

 

Tim Schouten

 

Sil Hoogeboom

Sem Grosz

 

Caz van Reekum

 

Rayan Gozlan

 

Sil Kooijman

Rick Veeken

 

Manu Klaver

 

Jurre Smit

 

Troy Lamas

Koen Hoving

 

Stan Schilder

 

Jesper Tiel

 

Dean Spaansen

Milo Groen

     

Cas de Geus

 

Nick Blanken

Daan Wildeman

           

Jelle de Wit

           

Ron Kossen

           

Milan Visser

           

Job Bleijendaal

           
             

Guido Veeken

 

Sil Klaver

 

Ralf Meihuizen

 

Selco Bos

Patrick Bleijendaal

 

Raymond van Reekum

 

Niels Smit

 

Rafi Lamas

       

Lia Kooijman

   
             

JO9-1

 

JO9-2

 

JO9-3

 

Kabouters

             

Kai Tamis

 

Danny Beemsterboer

 

Morris de Heij

 

Thijn Wessel

Bart Dekker

 

Dani Pereira Modesto

 

Kick de Wit

 

Lars Vriend

Tygo Sneekes

 

Thijs Borgman

 

Kya Bos

 

Stef van Reekum

Daimy de Graaf

 

Mink Veldman

 

Kai Stam

 

Dean de Heer

Twan Koeleman

 

Kiet Burger

 

Jason Apeldoorn

 

Leet Onderwater

Luca de Heer

 

Jerry Strooper

 

Stijn de Jong

   

Anko Randag

 

Kian Hertogh

 

Stein Schouten

   

Sven den Dulk

 

Audrey Sneekes

 

Xem de Ruijter

   

Jesper Glas

 

Pim Tuin

 

Max Tuin

   
             

Joe de Heer

 

Lowie Tuin

 

Stefan de Wit

   

Dennis den Dulk

 

Ouders per toerbeurt

 

Jack de Heij

   
       

Eric Tuin

   

 

Bent Wilhelm en Duke Sijs trainen met JO9-3.

De trainingen zijn m.i.v. 15 augustus gestart. Het trainingsschema staat op de website onder ‘formulieren & docs’.

De eerste bekerwedstrijden zijn gepland op 3/4 september. De competitie start vanaf 10/11 september.

Voor JO9-2 zijn wij nog op zoek naar een begeleider en we kunnen ook nog altijd enkele (assistent-) trainers gebruiken (zie trainingsschema). Meld u bij Patrick Glas (06-54380474), Joe de Heer (06-30011423) of Dennis den Dulk (06-10338823).

Trainingsschema 2016/2017

     
         

maandag

       

18:00-19:00

JO9-1/JO9-2/JO9-3

Dennis den Dulk

Patrique Stam

Eric Tuin

18:00-19:00

JO11-1/JO11-2/JO10-1

Ger Wessel

Marco Groen

Vacature

19:00-20:00

JO13-1/JO13-2

Patrick Bleijendaal

Job de Wit

 
         

dinsdag

       

18:00-19:00

JO15-1

Marcel de Jong

   

18:30-19:45

JO17-1

Willem Ruygrok

Hristo Ambuul

 

18:30-19:45

JO19-1

Mattijs Bleijendaal

Cees de Wit (Klos)

 

20:00-21:30

1e/2e

Marco Kuut

   
         

woensdag

       

18:00-19:00

JO9-1/JO9-2/JO9-3

Joe de Heer

Stefan de Wit

Jack de Heij

18:00-19:00

JO11-1/JO11-2/JO10-1

Selco Bos

Karl Veldman

Vacature

19:00-20:00

JO13-1/JO13-2

Jan de Vries

Levent Yildrim

 

19:45-21:00

3e/4e

Vacature

   
         

donderdag

       

18:00-19:00

JO15-1

Marcel de Jong

   

18:30-19:45

JO17-1

Willem Ruygrok

Vacature

 

18:30-19:45

JO19-1

Patrick Glas

Peter Noordstrand

 

20:00-21:30

1e/2e

Marco Kuut

   
         

zaterdag

       

10:00-11:00

Kabouters

Edwin Vink

   
         
 

Keeperstraining

in onderling overleg